तमानखोलाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा काँग्रेस विजयी

बागलुङ, २ जेठ । बागलुङको तमानखोला गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवारहरु विजयी भएका छन् ।

आईतबार दिउँसो सम्पन्न भएको मतगणना अनुसार पालिका अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका जोकलाल बुढा र उपाध्यक्षमा काँग्रेसकै उम्मदेवार हिरा कुमार छन्त्याल विजयी हुनुभएको छ ।

बुढा दोस्रो पटक निर्वाचित हुनुभएको हो । बुढाले दुई हजार ७०७ मत प्राप्त गर्दा निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार देवबहादुर पुनले एक हजार ९९५ मत प्राप्त गर्नुभएको थियो । जिल्लाका नौ स्थानीय तहमा सत्ता गठबन्धनले चुनावी एकता गरे पनि तमाखोला गाउँपालिकामा सबै राजनीतिक दल छुट्टा छुटै निर्वाचनमा गएका थिए ।

दोस्रो पटक निर्वाचित भए पछि अध्यक्ष जोकलाल बुढाले सबै राजनीतिक दलसँगको समन्वयमा पहिलो कार्य अवधिमा गर्न बाँकी अधुरा विकास निर्माणको काम सम्पन्न गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्नुभयो । तमानखोलामा नेपाली काँग्रेसकै उम्मेदवार हिरा कुमार छन्त्याल विजयी हुनुभएको छ ।

तमानखोलाको गाउँ पालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा गठबन्धन नभए पनि वडा तहमा गठबन्धन भएको थियो । वडा १ मा माओवादीका थमबहादुर रोका, वडा २ मा माओवादी कै नारायण सुनार, वडा ३ मा काँग्रेसका झकबहादुर बुढा, वडा ४ मा माओवादीका छवि श्रीपाली, वडा ५ मा काँग्रेसका हिराबहादुर श्रीपाली र वडा ६ मा काँग्रेसकै चित्र छन्त्यालको प्यानल विजयी भएको छ ।

एक जवाफ छोड्न

Please enter your comment!
Please enter your name here