जनभेटघाटमा एमाले बागलुङका उम्मेदवार

बागलुङ, २ कार्तिक । नेकपा एमालेका उमेद्वारहरुले घरघरमा पुगेर जनभेटघाट कार्यक्रमलाई तिब्रता दिएका छन् । बागलुङका सबै क्षेत्रका उमेद्वार र पार्टीका केन्द्र, प्रदेश र जिल्ला तहका नेता आ–आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रका घरघरमा पुग्न थालेका हुन् ।

एमालेका तर्फबाट बागलुङ क्षेत्र नं. १ प्रतिनिधिसभा उमेद्वार डा.सूर्य पाठक र प्रदेशसभा ‘क’का उमेद्वार हिरा बहादुर केसी बागलुङ नगरपालिका–३ का बिभिन्न टोलमा घरदैलो तथा जनभेटघाट गरेका छन् । जनभेटघाटमा उमेद्वार पाठकले देशको समृद्धि र उज्यालो भविश्यका लागि एमालेका उमेद्वारको जीत आवश्यक रहेको बताए । जनताका स–साना काम एमालेले मात्रै गर्नसक्ने भन्दै पाठकले सुरुङ योगको सुरुवातदेखि नेपालको नक्सा चुच्चे बनाउने काम एमाले सरकारकै पाला भएको स्मरण गराए ।

प्रदेशसभा सदस्यका उमेद्वार हिराबहादुर केसीले बागलुङको बिकासका लागि युवा उमेद्वारको जीत आवश्यक भएको बताए । उनले निस्वार्थ भावनाले काम गर्ने मनसाय राखेर मत माग्न आएका एमाले उमेद्वारहरुलाई मत दिन आग्रह समेत गरे ।

क्षेत्र नं. १ प्रदेशसभा ‘ख’का उमेद्वार नवराज पौडेलले जैमिनी नगरपालिकाको दमेकमा घरदैलो तथा जनभेटघाट गरेका छन् । उनले गाउँका सर्वसाधारणको आवाज प्रदेशसभामा पु¥याउने जिम्मेबारी बोकेर घरदैलोमा आएको बताए ।

बागलुङ क्षेत्र नं २ का प्रतिनिधिसभा उमेद्वार मञ्जु शर्मा चालिसे र प्रदेशसभा ‘ख’का उमेद्वार लक्ष्मण पुनले निसिखोला गाउँपालिका वडा नं २ देविस्थानमा जनभेटघाट तथा चुनावी अभियान सम्पन्न गरेका छन् । कार्यक्रममा चालिसेले पश्चिम बागलुङको बिकास र समृद्धिका लागि आफ्नो उम्मेदवारी रहेकाले मंसिर ४ मा सुर्य चिन्हमा मतदान गर्न आग्रह गरिन् ।

पश्चिम बागलुङका जनताको समस्यासँग आफु नजिक रहेको बताउँदै उनले आफ्नै क्षेत्रका उमेद्वार नपाउने समस्या अब अन्त्य भएको बताईन् । पटक–पटक यहाँका जनतालाई बाहिरबाट आएका उमेद्वारलाई मत दिनुपर्ने बाध्यताको अन्त्यका लागि आँफु घरदैलोमा आएको बताईन् ।

एक जवाफ छोड्न

Please enter your comment!
Please enter your name here