माओवादी केन्द्रको वडा कमिटी एमालेमा समाहित

बागलुङ, ४ चैत । बागलुङमा नेकपा माओवादी केन्द्रको सिंगो पार्टी कमिटी नै एमालेमा समाहित भएको छ । जिल्लाको काठेखोला गाउँपालिका वडा नं. ३ धम्जाको नेकपा माओवादी केन्द्रको वार्ड कमिटी विहिवार नेकपा एमालेमा समाहित भएको हो ।

काठेखोला-६ बिहुँ सुल्डाडामा आयोजित एक कार्यक्रममा नेकपा माओवादी केन्द्र काठेखोला-३ धम्जा वार्ड कमिटीका अध्यक्ष देवेन्द्र खत्रीले नेकपा एमाले काठेखोला-३ का इन्चार्ज खुम वहादुर भण्डारीलाई पार्टीको वार्ड कमिटीको माइन्युट हस्तान्तरण गरी पुरै कमिटी एमालेमा समाहित भएको घोषणा गरेका हुन । नेकपा माओवादी केन्द्रले जनताको भावना विपरित कार्य अगाडि बढाएको भन्दै आफुसहित सिंगो वार्ड कमिटी नै एमालेमा समाहित भएको खड्काले वताए ।

एमालेका जिल्ला सचिवालय सदस्य एवं धम्जा इन्चार्ज भण्डारीले एमालेमा समाहित सवैलाई पार्टीमा न्यायपूर्ण जिम्मेवारी दिने वताए । उनले धम्जामा नेकपा एमालेप्रति प्रवेश गर्नेहरुको संख्या बढ्दै गएको जानकारी दिए ।

सोही अवसरमा नेकपा माओवादी केन्द्र काठेखोला गाउँ कमिटीका उपाध्यक्ष विष्णु खड्का सहितका नेता तथा कार्यकर्ताहरुलाई एमालेका जिल्ला अध्यक्ष हिरावहादुर केसी, गण्डकी प्रदेश कमिटी सदस्य डिल्लीराज गौतम, बालकृष्ण कडेल जिल्ला सचिबलय सदस्य अमर बहादुर थापा, खुम बहादुर भष्डारी प्रेम बहादुर जि सी जिल्ला सदस्य एंब प्रेस चौतारी ईन्चार्ज खिम बहादुर कार्की जिल्ला सदस्य गोबिन्द खडका, प्रेम बहादुर के सी, गाउँ पार्टी कमिटीका अध्यक्ष डिलवहादुर कार्की र सचिब बिधापति शर्मा लगायतका नेताहरुले स्वागत गरेका थिए ।

एक जवाफ छोड्न

Please enter your comment!
Please enter your name here