मुलपानीमा अटोरेक्सा दुर्घटना हुँदा तीन जना घाइते

बागलुङमा अटोरेक्सा दुर्घटना, तीन जना घाइत
बागलुङ, ८ कार्तिक ।
बागलुङमा अटोरेक्सा (टेम्पो) दुर्घटना हुँदा तीन जना घाइते भएका छन ।

बुधबार दिउँसो बागलुङ बजारबाट बागलुङ नगरपालिका-३ मुल्पानी जादै गरेको ध १ ह ७५ नम्बरको अटोरेक्सा मुलपानीमा दुर्घटना हुँदा पर्वतको जलजला गाउँपालिका, ४ मल्लाजका ३७ बर्षिय बाबुराम परियार, उनकी श्रीमती २९ बर्षिय मायाँ परियार र छोरा ७ बर्षिय दिपेन्द्र परियार घाईते भएका छन् ।

घाइते तीन जनाकै धौलागिरी अस्पताल बागलुङमा उपचार भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बागलुङले जनाएको छ । घाइते मध्य बाबुरामको शरिरमा केही चोटपटक लागेको छ भने बाँकी दुइ जनाको अबस्था सामान्य रहेको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बागलुङका ट्राफिक प्रहरी हवल्दार टिकाराम शर्माले जानकारी दिए ।

एक जवाफ छोड्न

Please enter your comment!
Please enter your name here