रुमको लघुजलविद्युतका लागि मलेसियामा सहयोग जुटाउँदै

बेनीअनलाइन डेक्स

म्याग्दीको रुम गाविस–७ स्थित पात्लेमा रहेको छेरवाङ् खोला लघुजलविद्युत आयोजनाका लागि मलेसियामा रहेका म्याग्देलीलाई सहयोगको अपिल गरिएको छ ।

देशभर दैनिक १२ घण्टासम्म भइरहेको लोडसेडिङलाई चुनौति दिर्दै ग्रामिण क्षेत्रमा निर्माण भइरहेका लघुजलविद्युत आयोजनाले गरिव बिपन्नका घरमा समेत उज्जालो पु¥याइरहेकाले लघुजलविद्युतको दिगो तथा विस्तारका लागि सहयोग संकलनको अभियान सुरु गरिएको एलवी मगरले बेनीअनलाइनलाई बताए ।

‘हाम्रो प्रयास दुर्गम बस्तीमा उज्यालो पु¥याउने सहयोग पु¥याउनुहो’ । सबैलाई सहयोग गर्न अपिल गर्दछौ’ उनले भने । मगरले मलेसिया बाहेक अन्य देशमा रहेकालाई समेत सहयोग गर्न आग्रह गरेका छन् । यसैविच सहयोगका लागि केशक रोका ०१०३७८२०७४, एलबी मगर ०१० २४८६३६२, प्रेम प्रसाद घर्ती ०१६७६४६८५२, ताराकुमार रोका ०१०२४८०९५४ मा सम्पर्क गर्न समेत अनुरोध गरिएको छ ।